• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/emek.fidancilik
  • https://www.twitter.com/Kargi86
YABANCI CEVİZ ÇEŞİTLERİ
YERLİ CEVİZ ÇEŞİTLERİ
BADEM ÇEŞİTLERİ
ANLAŞMALI KARGO LAR


 ANLAŞMALI KARGO FİRMALARI İLE FİDANLARIMIZI TÜRKİYENİN DÖRT Bİ YANINA %70 LERE VARAN İNDİRİMLERLE EN GEÇ (2 İŞ) GÜNÜNDE TESLİM EDİYORUZ

www.asilicevizfidanlari.com
www.asilicevizfidanlari.com
Site Haritası

FİDANLARIMIZIN TAMAMI KENDİ ÜRETİM VE EMEĞİMİZDİR...
O yuzden 1. sınıf, kaliteli ve cinsine uygun ceviz fidanları nı üreterek siz degerli halkımızın huzuruna sunmaktayız. Aklınızda hiç bi soru işareti kalmasın diye çalışıyor ve üretiyoruz.
Tohumdan fidan oluncaya kadarki 3 senede her işini kendimiz yapıyor ve emeğimizi veriyoruz
Bu yüzdendir ki vicdanımız rahat ve huzurludur.
EMEK FİDANCILIK olarak bize danışmadan ilk adımı atmayın diyoruz ki EMEĞİNİZ BOŞA GİTMESİN

CEVİZ İN FAYDALARI

CEVİZİN FAYDALARI

Ceviz, hepimizin severek yediği kuruyemişler arasında yer almakta. Cevizin içeriğinde bulunan Omega-3 yağ asitleri; ve ellagic asitler sayesinde, cevizin faydalarında güçlenmeler kendisini gösteriyor. Cevizin en önemli faydaları arasında bağışıklık sistemini güçlendirmek; kansere karşı koruyucu etki göstermek; ve zihinsel fonksiyonları düzenlemek yer alıyor. Cevizin faydaları arasında yer alan diğer unsurları ise şu şekilde sıralayabilmek mümkün

Cevizin faydaları arasında ilk sırada, cevizin kalp sağlığı açısından iyi gelen özelliğinden söz etmek gerekmektedir.
Cevizin faydalarından bir başkası da, yüksek kolesterolün düşürülmesine yardımcı olmasıdır. Cevizin faydaları arasında, kanda birikmiş olan zararlı kolesterolün önlenmesi de yer almaktadır.
Cevizin faydaları arasında yer alan bir başka unsur da, yüksek tansiyonun kontrol altına alınması; ve tansiyonun dengelenen seviyeye ulaşmasıdır.
Cevizin faydaları arasında yer alan bir başka etkisi de, damar sertliğinin önlenmesidir.
Cevizin faydalarından bir diğeri de zeka gelişimine destek olan etkisidir. Cevizin faydaları arasında, zihinsel yorgunlukların giderilmesinin yer aldığını da belirtmek gerekmektedir.
Cevizin faydalarından bir başkası da, kemiklerin sağlığını koruyucu ve destekleyici etkisidir.
Cevizin faydaları arasında, safra taşı oluşumunun engellenmesinden; ve var olan safra taşının tedavi edilmesinden de söz etmek gerekmektedir.
Cevizin faydaları arasında, uyku düzeninin sağlanmasından da bahsetmek gerekmektedir.
Cevizin içeriğinde, yukarıda belirtmiş olduğumuz Omega-3 yağ asitleri ve ellagic asitin yanısıra, bakır; ve magnezyumun da bol miktarda bulunduğunun belirtilmesi gerekmektedir.
Cevizin faydaları arasında, ishalin tedavi edilmesinden de söz etmek gerekmektedir.
Cevizin faydalarından bir diğeri de kan dolaşımının düzenlenmesidir. Cevizin faydaları arasında, kanın pıhtılaşmasının önlenmesinden de bahsedilmektedir.
Tip 2 diyabet hastaları için cevizin faydaları arasında, kolesterol profilinin düzenlenmesi büyük önem taşımaktadır.
Cevizin faydalarından bir diğeri de yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kalp sağlığının korunması ve desteklenmesidir. Cevizin faydaları arasında yer alan bu etkisi, cevizin içeriğinde yer alan antioksidan maddeler sayesinde belirginleşmektedir.7/24 arayabileceğiniz numaramız.


Kasım ayı itibarıyla başlayıp Nisan ayının ilk haftasına kadar AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI siparişi verebilir ve satın alabilirsiniz

tuplü fidan

Yılın 12 ayı dikilebilen Tüplü Ceviz Fidanı çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz.Emeğiniz Boşa Gitmesin..

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret150833
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.776518.8518
Euro20.436820.5187
Saat
Takvim
Hava Durumu
EN ÇOK SATILAN CEVİZ FİDANI ÇEŞİTLERİ

CHANDLER ceviz fidanımız diğer çeşitlere oranla gerek veriminin yüksek olması gerekse meyve kalitesi konusunda pazar payı yuksek oldugu için en çok tercih edilen çeşidimizdir

ŞEBİN ceviz fidanımız yerli ceviz çeşitlerimizden olup verimli bi çeşittir.Yuksek kesimler için önerilir. Meyve kalitesi iyi ince kabuklu pazar payı yuksek olan çeşidimizdir.