• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/emek.fidancilik
  • https://www.twitter.com/Kargi86
YABANCI CEVİZ ÇEŞİTLERİ
YERLİ CEVİZ ÇEŞİTLERİ
BADEM ÇEŞİTLERİ
ANLAŞMALI KARGO LAR


 ANLAŞMALI KARGO FİRMALARI İLE FİDANLARIMIZI TÜRKİYENİN DÖRT Bİ YANINA %70 LERE VARAN İNDİRİMLERLE EN GEÇ (2 İŞ) GÜNÜNDE TESLİM EDİYORUZ

www.asilicevizfidanlari.com
www.asilicevizfidanlari.com
Site Haritası

FİDANLARIMIZIN TAMAMI KENDİ ÜRETİM VE EMEĞİMİZDİR...
O yuzden 1. sınıf, kaliteli ve cinsine uygun ceviz fidanları nı üreterek siz degerli halkımızın huzuruna sunmaktayız. Aklınızda hiç bi soru işareti kalmasın diye çalışıyor ve üretiyoruz.
Tohumdan fidan oluncaya kadarki 3 senede her işini kendimiz yapıyor ve emeğimizi veriyoruz
Bu yüzdendir ki vicdanımız rahat ve huzurludur.
EMEK FİDANCILIK olarak bize danışmadan ilk adımı atmayın diyoruz ki EMEĞİNİZ BOŞA GİTMESİN

HAKKIMIZDA

 CEVİZ FİDANI konusunda amacımız ismine doğru kaliteli ve güvenilir fidanlar yetiştirerek kendimizi geliştirerek büyümektir.
EMEĞİNİZ BOŞA GİTMESİN...

MİSYONUMUZ
 

 

Emek Fidancılık Müşterisine değer verir, saygı duyar.
 
Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır.
   
Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir.
 
Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir.
  
Müşterisinin acil işlerine öncelik verir.
Amacımız müşteri memnuniyeti olmakla beraber cinsine uygun aşılı ceviz fidanı ve aşılı badem fidanı üretimi ve satışı yapmaktır.

CEVİZ FİDANI NDA doğru ve güvenilir adres EMEK Fidancılık

 

 

Ükemiz iklim koşulları itibari ile meyve yetiştiriciliğinde son derece uygun koşullara sahip olup meyve yetiştiriciliğinde dünyada önemli bir paya  sahiptir Dünyada gelişen hızlı talep artışına ülkemizdeki çiftçisi  bu talebe vermiş olduğu cevap ile ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

1995'lerde  başlatılan ceviz ve badem fidan üretimi babadan oğula halen devam ettirilmektedir. Fidancılıktaki ırka,ve cinslere göstermiş olduğumuz hassasiyet bizlere güveni beraberinde getirdi. Emek Fidancılık olarak sizler ile aynı doğrultuda ve güzel işlerde ilerlemekteyiz. üretim faaliyetimizi Bandırma’nın Sahilyenice Köyünde Devam etmektedir.

Ülkemizdeki hızlı gelişen meyveciliği Emek  Fidancılık olarak ismine doğru cinsler ve hastalık ve zararlardan arınmış ceviz badem fidanlarımızla pazara desteğimiz sürmektedir.

İsmine doğru hazırlanmış olan bahçelerin çoğalması ile yörenin verimliliğini artırdığı ve zenginleştirdiği gözlemlenmiştir.bu zenginlik özellikle yöremizde gözle görülür bir şekilde görülmüştür.

Bu büyümeyi son yıllarda geliştirilen özellikle ceviz ve badem gibi yeni ırkların getirisinin, pazara büyük katkısının olduğunu düşünüyoruz.

Ülkemizde gelecek yıllarda sürmesini tahmin ettiğimiz büyümenin içersindeki pazarda yerini alarak siz çiftçilerimize desteğimiz sürecektir.

Müşterimiz olmanız önemli değil dilediğiniz konuda bizleri arayarak sormak istediğiniz soruların cevaplarını uzman ekiplerimiz tarafından sizlere doğru bilgiler verilecektir.Satış, Üretim ve Pazarlama Sorumlusu :

Serkan KARGI: 0536 461 65867/24 arayabileceğiniz numaramız.


Kasım ayı itibarıyla başlayıp Nisan ayının ilk haftasına kadar AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI siparişi verebilir ve satın alabilirsiniz

tuplü fidan

Yılın 12 ayı dikilebilen Tüplü Ceviz Fidanı çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz.Emeğiniz Boşa Gitmesin..

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret150836
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.776518.8518
Euro20.436820.5187
Saat
Takvim
Hava Durumu
EN ÇOK SATILAN CEVİZ FİDANI ÇEŞİTLERİ

CHANDLER ceviz fidanımız diğer çeşitlere oranla gerek veriminin yüksek olması gerekse meyve kalitesi konusunda pazar payı yuksek oldugu için en çok tercih edilen çeşidimizdir

ŞEBİN ceviz fidanımız yerli ceviz çeşitlerimizden olup verimli bi çeşittir.Yuksek kesimler için önerilir. Meyve kalitesi iyi ince kabuklu pazar payı yuksek olan çeşidimizdir.